Творча група початкових класів


Шкільне методичне об'єднання 


























Додаток 1. Ткач Ірина Євгенівна
Додаток 2. Сигіль Галина Йосипівна
Додаток 3. Осадчук Ольга Іванівна
Додаток 4. Рибойчук Наталія Зіновіївна
Додаток 5. Лушней Оксана Михайлівна
Додаток 6. Осадчук Наталія Іванівна
Додаток 7. Кузяк Наталія Степанівна
Додаток 8. Куриляк Зоряна Володимирівна
Додаток 9. Демидась Оксана Романівна
Додаток 10. Свергун Галина Семенівна
Додаток 11. Міщанчук Наталія Зіновіївна
Додаток 12. Чеверда Світлана Ярославівна





  •   План роботи ШМО вчителів початкових класі2021 н.р.

 

      Погоджено                                                                          Затверджую

 Заступник директора школи                                                   

з навчально-виховної роботи                                           Директор школи

«       »____________ 202  н.р.                                         «       »____________ 202  н.р.

 

 

 

 

 

 

 

План  роботи

шкільного методичного обєднання

вчителів початкових класів

загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів с. Яблунів

на 2020-2021 н.р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обговорено на засіданні

шкільного методичного об’єднання

Протокол № 1

від 06 .09.2020р. 

 

 

                                                                                Керівник  шкільного

                                                                                методичного об’єднання

                                                                вчителів початкових   класів

                             Ткач І.Є

                                                       

   І. Вступ

Модернізація системи роботи шкільних методичних об’єднань  вимагає пошуку нових   шляхів роботи щодо рівня компетентної підготовки вчителів, розвитку їх творчого потенціалу. У зв’язку з цим в цьому навчальному році увагу педагогів акцентовано на посилення рівня особистісної самоосвіти, оволодіння новими педагогічними технологіями, інноваційними підходами щодо організації навчально-виховного процесу під час реалізації особистісно-орієнтованої мети освіти.

     Планування кожного засідання  за тематичним принципом, попереднє анкетування та звітування кожного члена методоб`єднання та науково-практична підготовка вчителів до засідань сприятимуть їх забезпеченню методичним інструментарієм на етапі переходу до нового типу гуманістично-інноваційної освіти, створенню оптимальних умов доступу дитини до якісної освіти, проведенню моніторингових досліджень. Своєрідним нововведенням в роботі методичного б`єднання вчителів початкових класів є також самостійне виконання його членами завдань в період між запланованими засіданнями. Це забезпечить   пізнавальний розвиток вчителів, активізує їх творчий потенціал, сприятиме пошуку власних методичних прийомів, оволодінню новими педагогічними технологіями, умінню використовувати власний досвід у нестандартних ситуаціях, оволодіння інтерактивними формами навчання молодших школярів, засобами реалізації принципів  гуманізації та демократизації освіти, специфікою навчання шестирічних першокласників тощо.

     Пріоритетний напрям початкової освіти – формування  базових компетентностей, основними групами з яких є ті, яких вимагає сучасне життя, а саме, уміння вчитися, здоров`я зберігаюча група, загальнокультурна, громадянська, соціальна та компетентність з інформаційних та комунікативних технологій.

    Початкова школа - це школа самореалізації  і самоактуалізації особистості. Наше завдання – дати не тільки знання, а й навчити спілкуватися, вирішувати проблеми, знаходити вихід з нестандартних ситуацій. Вона повинна забезпечити подальше становлення особистості учня, створити умови для розширення , для розкриття його індивідуальних здібностей, приділити серйозну увагу інтелектуальному, моральному і фізичному розвитку учня.

    Саме тому кожен вчитель повинен постійно підвищувати свій професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру. Цьому значною мірою сприяє організація методичної роботи з учителями.  


Аналіз роботи МО вчителів початкових класів

 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Яблунів

за 2019-2020н.р.

У минулому навчальному році педагоги, члени методичного об'єднання вчителів ПК працювали над вирішенням першочергових завдань навчання та виховання учнів у сучасних умовах.  

 Методичну роботу  в 2019-2020 н.р. було спрямовано на реалізацію Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Створення комфортних умов для самореалізації та самовдосконалення особистості учнів й забезпечення якості освітньої діяльності кожного учасника навчально-виховного процесу» та методичної проблеми методоб’єднанння «Вдосконалення форм і методів організації уроків у початкових класах через урізноманітнення особистісно орієнтованої системи навчання, застосування передових технологій для розвитку творчої особистості кожного учня».

У цьому році було окреслено таке коло завдань:

- теоретичне засвоєння форм і методів інтерактивного навчання, їх практичне застосування на уроках, яке впливає на розширення пізнавальних можливостей учня;

- підвищення рівня засвоєння знань, встановлення партнерських взаємостосунків між учителем і учнями, які найкраще сприятимуть співробітництву, порозумінню і доброзичливості, дадуть змогу реалізувати особистісно – орієнтоване навчання;

-  вивчення та впровадження методик і прийомів диференційованого навчання, вдосконалення педагогічної майстерності педагогів;

- розвиток учнів з урахуванням їхніх вікових, фізіологічних, психологічних, індивідуальних особливостей;

- створення належних умов для  розумового, морального й фізичного розвитку кожного учня.

         Приділяється постійна увага до навчання школярів загальним розумовим діям: аналіз і синтез, порівняння, абстракція, узагальнення. Аналіз роботи свідчить, що за минулий навчальний рік значно підвищився науково-теоретичний та методичний рівень викладання навчальних предметів, посилилась увага до виховної та розвивальної функцій навчання, до пошуку ефективних форм і методів роботи з дітьми.

У процесі роботи виправдали себе такі форми як моделювання уроку, індивідуальна та групова робота із обдарованими  учнями, із слабо встигаючими учнями, корекція знань учнів, розвиток здібностей і природних обдарувань учнів, підвищення в учнів мотивації до навчання.

 

У процесі роботи виправдали себе такі форми як:

- моделювання та взаємовідвідування уроків;

- індивідуальна та групова робота із слабо встигаючими та обдарованими учнями;

- корекція знань учнів на основі діагностичної діяльності вчителя;

-  розвиток здібностей і природних обдарувань учнів;

- підвищення в учнів мотивації до навчання;

- вирішення педагогічних ситуацій і завдань;

- розробка та обговорення диференційованих завдань;

- розробка складних тем програми;

- ознайомлення вчителів із досягненнями психолого-педагогічної науки, прогресивним педагогічним досвідом;

- огляд новинок педагогічної та методичної літератури тощо.

У школі вчителями  МО  проводились відкриті уроки, їх аналіз і самоаналіз. На уроках використовують інтерактивні методи навчання.   На уроках математики вчитель Осадчук О.І. учні з допомогою вчителя шляхом групового дослідження робили самостійно науково обґрунтовані висновки. Учні були в умовах винахідників, які досліджують важливі закономірності.

Одним із принципів для високої віддачі і співпраці між класом і вчителем є усвідомлення учнем навчання під час процесу вивчення. Особливого ефекту цей принцип досягне тоді, коли вчитель зуміє зацікавити учнів на уроках і тим самим спонукатиме до власних висновків, на основі вивченого матеріалу.

Члени методоб'єднаня були присутніми на уроках Я досліджую світ у вчителя Ткач І.Є.),  на яких вчитель використовуючи нові інтерактивні технології, зацікавлювали учнів, спонукали до висновків. На уроках було застосовано активні форми та методи навчання:  цікаві конкурси «Всі для кожного», «Один для всіх». використовувались  елементи рольової гри.

         Підвищенню педагогічної майстерності вчителів сприяло вивчення та обговорення книг С. Логачевської «Диференційований підхід до навчання» та «Дійти до кожного учня».

         МО в минулому навчальному році працювало над зміцненням матеріально-навчальної бази викладання математики та фізики, виготовленням наочних посібників, дидактичного роздаткового матеріалу. В процесі організації методичної роботи використовували такі форми і методи, як доповіді, лекції-консультації, ділові та рольові ігри, тренінги, мозкові штурми. На засіданнях МО розглядаються інновації, нововведення, нові технології в процесі навчання школярів .

Результати роботи протягом 2019-2020 н.р. свідчать, що вчителі ЗОШ с. Яблунів  забезпечують на уроках реалізацію програмних вимог:

-         формування в учнів математичних знань як невід’ємної складової загальної культури людини, необхідної умови її повноцінного життя в сучасному суспільстві на основі ознайомлення школярів з ідеями та методами математики як універсальної мови науки і техніки, ефективного засобу моделювання і дослідження процесів і явищ навколишньої дійсності;

-         інтелектуальний розвиток учнів, розвиток їхнього логічного мислення, пам’яті, уваги, інтуїції, умінь аналізувати, класифікувати, узагальнювати, робити умовиводи за аналогією. діставати наслідки з даних передумов шляхом несуперечливих міркувань тощо;

-         опанування учнями системи математичних знань і вмінь, що є базою для реалізації зазначених цілей, а також необхідні у повсякденному житті й достатні для оволодіння іншими шкільними предметами та продовження навчання.

         Аналіз ведення класних журналів, календарного планування, учнівських зошитів показав, що  вчителі забезпечують реалізацію вимог  навчальних програм в основній та старшій школі, проводять тематичний облік знань згідно вимог, письмові контрольні та самостійні роботи. Зошити перевіряються вчасно, виконується орфографічний режим, здійснюється аналіз помилок після письмових видів робіт.

 Вчителі ПК брали участь у роботі районних семінарів, творчих  груп.

У кінці навчального року в школі було проведено Державну підсумкову атестацію з математики, укр. мови та читання  учнів 4-х класів. Учні під час виконання завдань показали переважно високий та достатній рівень навчальних досягнень. Перевірка знань учнів свідчить про поліпшення результативності навчання порівняно з попередніми роками.                                                                                                     

    Учні початкових  класів брали участь у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», «Колосок» де переважна більшість показали знання на високому та достатньому рівнях.

         Однак поряд з позитивними результатами в роботі методичного об’єднання є ряд недоліків:

         - недостатній рівень виявлення та впровадження перспективного  педагогічного досвіду;

           - низький рівень навичок самоконтролю учнів;

         - відсутність значних змін у забезпеченні навчально-виховного процесу необхідними наочними посібниками, роздатковим, дидактичним матеріалом.

      Аналіз роботи педагогів, членів методичного об’єднання дає підставу зробити висновок, що завдання, які випливають із науково-методичної проблеми об’єднання, в основному виконано.

У 2019-2020 навчальному році  члени методичного об’єднання, виходячи з результатів діагностування, нагальних проблем, які повинні вирішувати вчителі початкових класів, продовжать роботу над вирішенням науково-методичної проблеми «Вдосконалення форм і методів організації уроків у початкових класах через урізноманітнення особистісно орієнтованої системи навчання, застосування передових технологій для розвитку творчої особистості кожного учня».

Виходячи з аналізу підсумків навчально-виховного процесу за  минулий навчальний рік, результатів діагностування педагогів, методичне об’єднання в 2019 - 2020 навчальному році працюватиме над вирішенням таких завдань:

         - вивчення та впровадження у практику  досягнень психолого-педагогічної науки, прогресивного педагогічного досвіду;

         - вивчення та аналіз навчальних планів, програм, підручників, методичних розробок, інструкцій, рекомендацій до змісту, форм і  методів проведення уроку, позакласної та позашкільної роботи;

         - оволодіння навичками самоаналізу, інноваційними технологіями, найдосконалішими формами, методами та прийомами навчання учнів;

         -  виготовлення наочних посібників,  дидактичного, роздаткового матеріалу, зміцнення навчально-матеріальної бази;

         - залучення вчителів до участі в конкурсах педагогічної майстерності, аукціонах педагогічних ідей, семінарах-практикумах тощо;

         -  розвиток творчих здібностей школярів 1 – 4класів;

         - забезпечення формування вимог до сформованості обчислювальних навичок, навичок само- і взаємо аналізу, до грамотного письма та культури математичного мовлення учнів.

 

Проблема ТОПІКО

« Науковий методичний супровід розвитку професійних компетентностей педагогічних працівників в умовах децентралізації та впровадження Концепції «Нова українська школа»

 

МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА

над якою працює педагогічний колектив школи

            Формування і розвиток особистості, збагаченої системою наукових знань про природу, людину, суспільство, з глибоко усвідомленою громадською позицією і національною свідомістю.

 

Науково - методична проблема, на якою

працює методичне об'єднання

 Впровадження сучасних педагогічних технологій в освітній процес з метою формування ключових компетентностей учнів  початкових класів через упровадження Концепції « Нова українська школа»

 Мета:  методичного об’єднання вчителів початкових класів:

                        

v створення умов для успішного впровадження Концепції Нової              української школи, Державного стандарту початкової освіти на засадах компетентнісного підходу.

 v забезпечити  становлення  інноваційної  особистості, її  інтелектуальний, соціальний  фізичний розвиток ;

 v продовжити роботу по впровадженню скоригованого Державного стандарту;

 v систематизувати та поглибити роботу з молодими та досвідченими вчителями;

 v працювати над підвищенням фахової майстерності педагогів та запровадження компетентностей учнів  Концепції  « Нова українська школа»

v формування єдиного освітнього-методичного простору для професійного зростання педагогів.

 НАПРЯМКИ РОБОТИ:

  •   моніторинг якості навчання  школярів;
  • визначення показників, що характеризують творчий потенціал особистості;
  • впровадження ІКТ, активізація самостійної роботи школярів;
  •  формування позитивної мотивації навчання ;
  •  зміцнення фізичного, психічного та психологічного здоров’я учнів;
  •  запровадження  здоров’язберігаючих  технологій освітнього процесу;
  •  комплексне впровадження інноваційних педагогічних технологій розвитку ключових компетентностей учнів;
  • зростання прагнення до самовдосконалення, самоосвіти та самореалізації;
  •  включення в систему науково-дослідної роботи;
  • накопичення передового педагогічного досвіду, який може бути запровадженим у масову практику;
  • підвищення науково-методичної підготовки, удосконалення педагогічної майстерності, враховуючи індивідуальні здібності та нахили учнів, взаємозв’язок  вивчення рідної мови, математики та інших предметів з розвитком мовленнєвих і пізнавальних умінь та формування національної самобутності і духовності школярів, виховання учня - творця відповідно до потреб та запитів суспільства;
  • спрямування роботи педагогів на всебічний розвиток юної особистості, вдосконалення методичної культури кожного педагога, використання його потенційних творчих можливостей, інноваційної діяльності..
  • систематичне проведення  індивідуальної роботи з обдарованими учнями.

 

Відомості про членів шкільного  методоб’єднання

Склад методичного об’єднання вчителів початкових класів               

                          КЕРІВНИК МЕТОДИЧНОГО ОБЄДНАНН

Ткач  Ірина Євгенівна

 Дата народження педагога            10 листопада 1979 рік

Освіта                                                  вища

Фах                                                       вчитель початкових класів

У яких класах викладає                     3 клас

Стаж роботи                                     22  років

Рік курсової перепідготовки             2020,  2021  рік

Рік проходження атестації             2017 рік

Отримані документи                       Свідоцтво про підвищення кваліфікації

                                                              №  3844      від 23 грудня 2016 р.       

                                                          вчитель вищої категорії, звання старший вчитель

                                     керівник м/о вчителів початкових класів                                                   

                                                 ВЧИТЕЛІ   ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ:

 Сигіль Галина Йосипівна

 Дата народження педагога             12 грудня січня 1972 рік

Освіта                                                  вища

Фах                                                       вчитель початкових класів

У яких класах викладає                     4 клас

Стаж роботи                                    27 років

Рік курсової перепідготовки             2017 рік

Рік проходження атестації             2017 рік

Отримані документи                        Свідоцтво про підвищення кваліфікації

                                                               №1810 від 11 вересня 2019р.       

                                           вчитель І  категорії

 

Осадчук Ольга Іванівна

 Дата народження педагога            9 грудня  1973 рік

Освіта                                                вища

Фах                                                     вчитель початкових класів

У яких класах викладає                   1 клас

Стаж роботи                                   27 років

Рік курсової перепідготовки            2015рік

Рік проходження атестації            2016році

Отримані документи                        Свідоцтво про підвищення кваліфікації

                                                              12СПВ114150

                                                               №        від 22 травня 2015р.       

                                                               вчитель І  категорії

 

Рибойчук  Наталія Зіновіївна

Дата народження педагога            25 січня 1977 рік

Освіта                                               вища

Фах                                                    вчитель початкових класів

У яких класах викладає                   2  клас

Стаж роботи                                  19  років

Рік курсової перепідготовки          2015  рік

Рік проходження атестації          2016  рік

Отримані документи                     Свідоцтво про підвищення кваліфікації

                                                            № 2674 від 21.10. 2015р.       

                                             вчитель І категорії,

 

Кузяк Наталія Степанівна

Дата народження педагога             06 січня 1983 рік

Освіта                                                вища

Фах                                                     вчитель початкових класів

У яких класах викладає                    4 клас

Стаж роботи                                   13 років

Рік курсової перепідготовки             2015 рік

Рік проходження атестації             2016 році

Отримані документи                        Свідоцтво про підвищення кваліфікації

                                                               № 3071 від 16.11. 2015р.       

                                     вчитель І  категорії

 

Міщанчук Наталія Зіновіївна

Дата народження педагога             04 квітня 1986 рік

Освіта                                                вища

Фах                                                     вчитель початкових класів

У яких класах викладає                   1,3 клас

Стаж роботи                                  13 років

Рік курсової перепідготовки          2016 рік

Рік проходження атестації          2016 році

Отримані документи                    Свідоцтво про підвищення кваліфікації

                                                           № 683 від 15.04. 2016р.       

                                      вчитель І  категорії

 

 Куриляк Зоряна Володимирівна

Дата народження педагога           12 травня 1997 рік

Освіта                                                вища ( бакалавр)

Фах                                                     вчитель початкових класів

У яких класах викладає                   2 клас

Стаж роботи                                  1 років

Рік курсової перепідготовки          

Рік проходження атестації          

Отримані документи  

 

 Демидась Оксана Романівна

Дата народження педагога           12 травня 1997 рік

Освіта                                                вища ( бакалавр)

Фах                                                     вчитель початкових класів

У яких класах викладає                   2 клас

Стаж роботи                                  1 років

Рік курсової перепідготовки          

Рік проходження атестації 

Отримані документи                         

 

Ясінська Галинка Степанівна

Дата народження педагога           1 лютого 2000 рік

Освіта                                                неповна вища

Фах                                                     вчитель початкових класів

У яких класах викладає                   3 клас

Стаж роботи                                  1 років

Рік курсової перепідготовки          

Рік проходження атестації 

Отримані документи                            

  

Турчинська Марія Іванівна

Дата народження педагога           12 травня 1997 рік

Освіта                                                вища ( бакалавр)

Фах                                                     вчитель початкових класів

У яких класах викладає                   2 клас

Стаж роботи                                  1 років

Рік курсової перепідготовки          

Рік проходження атестації 

Отримані документи                   

 

Свергун Галина Семенівна

Дата народження педагога           12 травня 1997 рік

Освіта                                                вища ( бакалавр)

Фах                                                     вчитель початкових класів

У яких класах викладає                   2 клас

Стаж роботи                                  1 років

Рік курсової перепідготовки          

Рік проходження атестації 

Отримані документи                            

       

Боднар Юлія Юріївна

Дата народження педагога           12 травня 1997 рік

Освіта                                                вища ( бакалавр)

Фах                                                     вчитель початкових класів

У яких класах викладає                   2 клас

Стаж роботи                                  1 років

Рік курсової перепідготовки          

Рік проходження атестації  

Отримані документи                           

 

Лушней Оксана Михайлівна          

Дата народження педагога             13.07 1985 р.

Освіта                                                 вища

Фах                                                     вчитель української мови та літератури,

                                                            німецької мови, зарубіжної літератури.

У яких класах викладає                   3-4 класах(вихователь групи

                                                            продовженого дня)

Стаж роботи                                  13 років

Рік курсової перепідготовки           2019р., 2020 р

Рік проходження атестації           2020р. 

Отримані документи                     СС 02139788/ 001048-20

 

       Науково методичні проблеми вчителів

та впровадження в практику роботи передового

педагогічного досвіду

п/п

Прізвище,  ім’я, по батькові

клас

Проблема над якою працює вчитель

Чий досвід

впроваджує

 

1.

Ткач Ірина Євгенівна

3

Шляхи та умови розвитку спостережливості та компетентностей у молодших школярів на уроках  через упровадження Концепції « Нова українська школа»

«Справжній вчитель той, хто любить те, що вчить і тих, кого вчить».

 

 

 

2.

Осадчук

Ольга Іванівна

1

Роль гри у підвищенні пізнавальної активності молодших школярів.

 

 

3.

Рибойчук

Наталія Зіновіївна

 

2

« Інтелектуальний розвиток школярів у процесі  навчання.»

До хорошого уроку вчитель готується все своє життя.

В. Сухомлинський

 

4.

Сигіль Галина Йосипівна

4

Творча робота над задачами

«Нехай панують на землі добро і справедливість»

В. О. Сухомлинський

 

5.

Кузяк Наталія Степанівна

1

Вироблення навичок читання в учнів початкових класів

« Справжній вчитель повинен бути попередником між школою, з одного боку, і життям і наукою – з другого».

 

6.

Міщанчук Наталія

Зіновіївна

1, 3

Стимулювання навчальної діяльності молодших школярів

 

 

7.

Куриляк Зоряна

Володимирівна

2

Удосконалення розвитку критичного мислення учнів початкової школи

«До хорошого уроку учитель готується все життя»

В. Сухомлинський

 

8.

Лушней Оксана Михайлівна

3-4

Урізноманітнення форм і

методів виховної роботи з учнями у групі продовженого дня»

«Знання без виховання – меч в руках божевільного»

В.Сухомлинський

9.

Ясінська Галина

Степанівна

3

Виховання свідомого відношення до навчання та прищеплення стійких навичок культури поведінки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

Тематика засідань методичного об`єднання

вчителів початкових класів                                               

та вихователів ГПД

на 2020-2021 навчальний рік

Засідання 1

Тема. Модернізація початкової освіти – актуальна вимога сьогодення.                                Форма проведення. Педагогічне коло

 Мета. Вивчити основні нормативні документи, що регламентують функціонування  початкової  школи; обговорити  виконання  плану  роботи  методичного  об’єднання  за  2019-2020 н. р.  та   затвердити  план   роботи  на  2020-2021 н.р.; розглянути  методичні  рекомендації  щодо  проведення  першого   уроку;  проаналізувати  навчальні  програми, підручники, зошити.

 

з/ п

 

Зміст  роботи

 

Термін

 

Відповідальні

 

1.

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 


3. 

 

 

 4.

 

 

 

 

 

 

 

5.

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

Звіт  про  роботу методичного об’єднання   вчителів   початкових класів за  минулий  навчальний рік та затвердження   плану   роботи  методоб’ єднання  на  2020- 2021                 н. р.

 

Обговорення  методичних   рекомендацій «Особливості навчально- виховного процесу у

початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2020 - 2021 н.р.»

 Розгляд   інструкцій  щодо  ведення

Класного  журналу  в  1- 4 класах   загальноосвітніх   навчальних  закладів

Аналіз   навчальних  програм, підручників, зошитів, посібників  для  початкової  школи. Календарне  планування  в  початкових  класах. Методичні   рекомендації   до   проведення  першого   уроку.

 Розподіл доручень між членами  мо. Завдання  членам  мо.

 Організація  наставництва.

Організація самоосвіти вчителів,  затвердження науково-методичних   проблем

 Огляд новинок педагогічної літератури   та фахових  видань

 Огляд   класів- кабінетів. Готовність   кабінетів   початкової  ланки  освіти  до  роботи   в   новому   навчальному у році

 Розроблення памятки «Навчаю дистанційно»

 

Серпень 2020р.

 

Заступник директора з НВР

 Заступник директора з НВР,

члени мо

 

 Заступник директора з НВР,

керівник мо

 

 

Керівник мо

 

 

Заступник директора з НВР,

керівник мо

 

 

Члени мо

 

 

Заступник директора з НВР,

керівник мо

 

Заступник директора з НВР,

керівник мо

 

 

                         

                              Завдання  членам   методоб’єднан  опрацювати інструктивно-методичні листи, програми, підручники, зошити   та  посібники    для   початкової   школи;

-         проаналізувати  вимоги  Державного  стандарту, завдань  навчальних  програм;

-         дотримуватися методичних   рекомендацій   до   проведення  Першого   уроку;

-         поповнити  свій  робочий  кабінет  новими  наочними  посібниками, дидактичними  іграми,  роздатковим   матеріалом;

-         працювати  над ідеєю: «Кабінет -  творча  лабораторія  впідготуватися до обміну досвідом «НУШ. Перші сходинки разом з учнями 3 класів»;

-         бути готовими взяти участь у майстер-класі «Радо вітаємо на ранковій зу

Засідання 2

Тема. Освітнє середовище як  чинник  розвитку  особистості учня

                                             

Форма проведення. Педагогічні гостини

 

Мета. Розширити  знання  педагогів   щодо  запровадження  НУШ (освітнє  середовище, інтегроване  навчання, осередки, LEGO); підвищити  професійну компетентність учителів; сприяти розвитку творчої активності педагогів,

виховувати інтерес  до  самовдосконалення.

 

№ з/п

Зміст  роботи

Термін

Відповідальні

 

1.

 

 

     2.

 

 

 

     3.

 

4.

 

 

 

    5.

 

 

 

 

    6.

 

 

7.

 

 

 Тренінг: «Нова Українська школа - нові стандарти освіти»

        

Обмін досвідом «НУШ. Перші сходинки разом з учнями 3 класів»

 

Майстер-клас «Ранкові  зустрічі» 

 

«Іспит  на  майстерність» (розвязування педагогічних ситуацій)

 

 Проведення анкетування

«Ставлення членів м/о до інтеграції в освітньому   процесі»

 

Методичні перегуки:

 «Обговорення  матеріалів періодичної преси»

 

Новини   з  тематики курсів, вебінарів

 

Жовтень 2020р.

 

Керівник мо

 

 

Учителі 3 класів

 

 

 

Учителі 1-3 класів

 

Заступник директора з НВР,

керівник мо

 

Заступник директора з НВР,

керівник мо

 

 

Члени   мо

 

Заступник директора з НВР,

керівник мо

 

Завдання   членам  методоб’єднання:

-         організувати активну участь молодших школярів у Всеукраїнських конкурсах  «Соняшник», «Sunflower», інтернет-олімпіадах «На урок», «Всеосвіта», конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика;

-         вчителям, що  атестуються, підготуватися   до  проведення   творчого  звіту;

-         молодим учителям  вивчати   роботу досвідчених  колег  школи  з   виховання підростаючого покоління;

-         підготуватися до презентації планів інтегрованого навчального дня з використанням інноваційних методів та прийомів роботи.

 Засідання 3

Тема. Системно - діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи.   

Мовно-літературна освітня галузь

                           Форма проведення. Методичні посиденьки

 

Мета. Вивчати досвід щодо впровадження Державного стандарту початкової освіти в мовно-літературній освітній галузі; сприяти розвитку творчої активності педагогів, підвищувати їх теоретичну, методичну, практичну компетентність; удосконалювати  освітній  процес  у  початковій  школі;  організувати участь молодших школярів у творчих конкурсах, олімпіадах; виховувати інтерес  до  самовдосконалення, пізнання  нового.

 

 з/п

 

Зміст  роботи

 

  Термін

 

Відповідальні

    1.

 

 

  

 

  

   2.

 

 

   3.

 

 

 

4.

 

 

5.

 

 

   6.

 

 

 7.

  

 

 

 

 

 

Практикум «Вивчаємо Державний стандарт початкової освіти»

Планування навчальних видів діяльності для досягнення очікуваних результатів у мовно-літературній освітній галузі

 

Майстер-клас «Я це роблю так. Щоденні 5»

Презентація «Мій план інтегрованого навчального дня» (з використанням інноваційних методів та прийомів роботи)

 

Обговорення та затвердження тематики проведення Тижня початкових класів

                                                                                            

Обмін досвідом з проходження та тематики вебінарів і курсів

 

Експрес-огляд

«Радимо  прочитати».

 

Обмін досвідом роботи вихователів ГПД «Ігрова діяльність учнів під час ГПД як засіб соціалізації»

Грудень 2020р.

 

Заступник директора з НВР,

керівник мо

 

 

 

Учителі 1-3 класів

 

 

Члени мо

 

 

 

Керівник мо, члени мо

 

 

Члени мо

 

 

Члени мо

 

 

Вихователі ГПД

 

Завдання  членам   методоб’єднання :

- працювати над складанням плану та конспектів заходів Тижня початкових класів;

- спланувати тематику самоосвіти на 2021 рік;

- підготуватися до виступу на аукціоні методичних ідей «Інтерактивні форми організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках математики».

                                       Засідання 4

Тема. Педагогіка партнерства як ключовий компонент Нової української школи. Математична освітня галузь

       Форма проведення. Методичний  аукціон

 

Мета. Обмінятися досвідом роботи з впровадження в освітній  процес інтерактивних форм організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках математики: кейс-технологія; «перевернуте навчання»;  педагогічна технологія STEM як засіб реформування освітньої системи України; критичне мислення молодших школярів на уроках математики;  математичні поняття і закономірності в проєктній діяльності. Сприяти розвитку творчої активності педагогів, підвищувати їх теоретичну, методичну, практичну компетентність; удосконалювати  освітній  процес  у  початковій  школі; виховувати інтерес  до  самовдосконалення, пізнання  нового.

 

№ з/п

 

Зміст  роботи

 

Термін

 

Відповідальні

 

1.

 

 

   2.

 

 

 

  

 

 

 

   

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

4.

 

 

 

5.

 

  

 

Тренінг «Педагогіка партнерства як продуктивна форма взаємодії вчителя та учнів»
Аукціон методичних ідей

Інтерактивні форми організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках математики:
- кейс-технологія;
- «перевернуте навчання;

- педагогічна технологія STEM як засіб реформування освітньої системи України;
-  критичне мислення молодших школярів на уроках математики;
- математичні поняття і закономірності в проєктній діяльності

Практикум «Гра по-новому – навчання по-іншому з LEGO»
Метод компетентнісного навчання «Шість цеглинок»
     

Рефлексія «Підсумки проведення Тижня початкових класів»

 

 

Методичний ринг вихователів ГПД «Секрети цікавого навчання під час проведення самопідготовки»

 

Березень 2021р.

Керівник мо

 

 

 

 

 

Члени мо

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Члени мо

 

 

 

 

Заступник директора з НВР,

керівник мо

 

Вихователі ГПД

Завдання   членам  методоб’єднання:

- ознайомитися  з  добіркою  матеріалів, які  допоможуть  запровадити                принципи  STEM-освіти  в освітньому  процесі;

- взяти до уваги статтю «Чому LEGO у школі - це круто»;

- підготувати звіт «Мої  досягнення та творчі напрацювання»;

- підготувати ідеї до перспективного плану роботи мо на наступний рік.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання 5

Тема. Підсумок роботи методичного обєднання за рік

Форма проведення. Методичний  марафон

Мета.  Підвести підсумки роботи методичного об’єднання вчителі початкових  класів та вихователів ГПД  за 2020-2021 навчальний рік, заслухати звіти вчителів про самоосвіту, творчі знахідки, скласти перспективний план роботи м/о на наступний навчальний рік.

№ з/п

Зміст роботи

Термін

 

Відповідальні

1.

Підведення  підсумків роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів за 2020-2021 навчальний рік

Травень 2021р.

Керівник мо

2.

Звіт учителів та вихователів ГПД «Мої досягнення та творчі напрацювання»

Члени мо

3.

Панорама ідей. Складання перспективного плану роботи  методичного об’єднання вчителів початкових класів на 2021-2022 навчальний рік

Члени мо

4.

Про порядок закінчення навчального року, проведення навчальних екскурсій в 1-4 класах.

Заступник директора з НВР

5.

Аналіз результатів контрольних зрізів знань учнів 1-4 класів та ДПА учнів    4-х класів, їх участі у шкільних, Всеукраїнських та  Міжнародних конкурсах і інтернет-олімпіадах.

 

Заступник директора з НВР

 

Завдання   членам  методоб’єднання:

-          систематично працювати над вдосконаленням методичної роботи з питань

підвищення   професійної  майстерності;

-          продумати оформлення освітнього середовища на новий навчальний рік;

-          слідкувати за новинками методичної літератури;

-          займатися самоосвітою.

                                                   

 

 

 

 

 

 

VI.  Заходи з питань роботи з обдарованими дітьми

 

     · проводити самостійні роботи творчого характеру;

 

· застосовувати індивідуальний підхід у навчанні;

 

· впроваджувати розвивальні творчі ігри;

 

· розв’язувати творчі завдання.

 

Також є широкий спектр позакласної роботи на виявлення та розвиток творчих здібностей учнів:

 

· це підготовка і участь школярів в олімпіадах з інформатики;

 

· участь у гуртках, факультативах;

 

· участь в інтелектуальних іграх;

 

· робота над проектом;

 

· участь у науково-практичних конференціях;

 

· участь в Інтернет-олімпіадах.

№п/п

Вчитель

 

Прізвища

обдарованих дітей

Тема

доповідей

Клас

 Рік

Досягнення

(Конкурси,

олімпіади)

1.

Рибойчук Н.З.

Дереворіз

Анастасія

Володимирівна

Загальна характерисика обдарованності дітей. Сутність поняття ''обдарованість'' та її характерні риси.

 

1  місце

2.

Ткач І.Є.

Мостова  Катерина  3 кл.

Ткач Дарина – Марія    4 кл.

Робота з обдарованими дітьми. Поради вчителю щодо роботи з обдарованими дітьми.

Висновки.

2016

 

2017

1 місце

 

7 місце

 

 

 

 

 

 

 

 

VII. Організація позакласної роботи

У 2020-2021 н.р. враховуючи тенденції розвитку освіти,

відповідно до річного плану роботи школи, МО вчителів почат­кових класів передбачає проведення таких заходів.

 

п/п

Зміст роботи

Термін

проведення

Відпові­дальний

Відмітка про вико­нання

1.

Виготовити календарі погоди в 2-4 класах

Поновити таблиці, папки, роздатковий матеріал, продовжувати виготовлення

карток для індивідуальної, парної, групової роботи.

 

 

Серпень

 

 

Протягом року

Вчителі 2-4 класів

 

Вчителі  1-4 класів

 

2.

День знань.

Поповнити класні куточки

 

Вересень

Вчителі  1-4 класів

 

3.

Тиждень безпеки руху

Вересень

Вчителі  1-4 класів

 

4.

Участь у святкуванні свята «Барви осінніх квітів»

Жовтень

Вчителі  1-4 класів

 

5.

Тиждень здорового способу життя.

спортивні естафети «Веселі

старти»;

• свято «Тато, мама, я – дружна

спортивна сім’я;

Відкритий урок з природознавства на тему: Гриби їстівні та отруйні. Правила збирання грибів»

Жовтень

 

 

 

 

 

23.10

Вчителі  1-4 класів

Вчитель Фізичної культури

 

Куриляк З.В.

 

6.

Година спілкування

« Найбільше щастя в житті – робити добро»  за творами В.О. Сухомлинського

Всеукраїнський математичний

конкурс «Кенгуру»,

всеукраїнський природничий конкурс  «Колосок»,

Листопад

 

 

 

 

Листопад

Квітень

Рибойчук Н.З.

 

 

 

 

Ткач І.Є.

 

7.

Тиждень патріотичного виховання .

Урок літературного читання « Життя і творчість Т. Шевченка»

Виховна година « Хліб - усьому голова».

Листопад

 

08.03ю   

 

 08.11.

 

Вчителі  1-4 класів

Кузяк Н.З.

 

Куриля  З.В.

 

8.

Свято Миколая « У наш рідний край –завітає Микола».

Грудень

Сигіль. Г. Й.

Куриляк З.В

Кузяк Н.З.

Міщанчук Н.З.

 

9.

Провести конкурси:

•  на кращий учнівський зошит,

щоденник;

•  на кращу поробку природного

матеріалу;

•  на кращий малюнок до

тематичних заходів.

 Конкурс на кращий новорічний букет « Збережемо життя ялинці».

Грудень

Вчителі  1-4 класів

 

10.

Конкурс знавців рідної мови;

Лютий

Вчителі 1-4 класів

 

11.

Година спілкування « Буду гідним скрізь і всюди, щоб нести вам радість люди»

 Березень

Ткач І.Є.

 

12

Вшанування Славного Кобзаря

Березень

Вчителі  1-4 класів

 

13.

Родинне свято «В моєму серці Україна - одна єдина Батьківщина»

Лютий

Рибойчук Н.З.

 

14.

Тиждень молодших школярів;

Квітень

Вчителі 1-4

 

15.

Свято прощання з Буквариком.

Травень

Ткач І.Є.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII. Графік проведення відкритих уроків

 

№ з/п

Тема уроку

Термін проведення

Відпові­дальний

Відмітка про виконання

1

Урок- подорож « Іменник, прикметник».


 Рибойчук Н.З.

 

2

Природознавство « Чому воду називають невтомною трудівницею»


 Осадчук О.І.

 

3

Урок – казка.  Закріплення вмінь написання вивчених букв. Письмо слів, словосполучення


Ткач І. Є.

 

4

 

 

Сигіль Г.Й

 

5

Відкритий урок з природознавства на тему: Гриби їстівні та отруйні. Правила збирання грибів»


Куриляк З.В.

 

6.

Урок літературного читання « Життя і творчість Т. Шевченка»

 


Кузяк Н. С.

 

7.

Урок з природознавства «Рослини – живі організми»


Міщанчук Н.З.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XI. Публікації у пресі

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Клас

Назва видання

Назва публікації

1.

Ткач Ірина Євгенівна

2

« Вісник Надзбруччя»

24.56.2014р.

Стаття «Щоб школа світила вогником добра»

 

 

3

«Початкова школа»

 

 Виховний захід

«З родини йде життя людини»

 

 

4

 

 

3

 

« Вісник Надзбруччя»

 

 

« Вісник Надзбруччя»

Стаття « Наші діти –це душа, гордість кожного вчителя»

«Скарби нашого серця»

(батьківські збори 15.11.2016р.)

Методичні посібники

 

1. Методична розробка

дидактичних матеріалів для формування спостережливості у молодших школярів та навчальні екскурсії.

2. Методична розробка

для формування  моральної основи дитячої особистості.  

    Дорогою добра

« Добро починається з тебе»

 

 

 

4

 

 

 

 

  1

 

 

  3

«Початкова школа»

 

 

 

 

«Початкова школа»

 

 

«Початкова школа і сучасність»

 

Навчально-виховний проект « Допоможи пташині зимою» грудень 2015р.

 

 Виховний захід

Свято Букваря (лютий 2017р.

Сценарій виховного заходу

« В моєму серці Україна-

одна єдина Батьківщина»

(лютий 2017р)

 

 

 

 

XI. Заходи щодо зміцнення навчально-матеріальної бази

                                          Протягом року  заплановано

 

№ з/п

Заходи щодо зміцнення навчально-матеріальної бази

Викона­вець

Термін виконання

При­мітка

1

1.Оформити класні кутки.

2. Сформувати класні бібліотеки, та куток « Книга дякує, книга сумує».

3. Поповнити навчально -матеріальну базу наочними та роздатковими матеріалами.

4. Передплатити фахову літературу « Початкова школа»

 

Ткач І.Є.

Вересень

 

Жовтень

Протягом

І-ІІ семестру

 

2

1. Придбати обладнання для проведення інтерактивних уроків.

2. Оновити  демонстраційні матеріали.

3. Придбати куточок здоровя.

 

 

 

 

 

Рибойчук Н.З.

 

Жовтень

Протягом

І-ІІ семестру

 

 

3

1.

2.

3.

 

Осадчук О.І.

Вересень

 

Протягом

І – ІІ семестру

 

Листопад

 

4

1.

2.

3.

 

Сигіль Г.Й.

Вересень

Жовтень

 

 

Листопад

 

                    

 

 

 

 

 

 

XII. Організація самоосвіти вчителя

 

№ п/п

Завдання і зміст роботи

Термін

Відповідальний за виконання

1.

 Залучити членів методичного об’єднання до роботи:

•  теоретичних конференцій, творчих груп

школи, району;

•  семінарів по обміну досвідом;

•  психолого-педагогічних семінарів вчителів.

Протягом року 

Голова методичного

об’єднання

 

2.

 Продовжити розробляти та  підбирати

матеріали до тематичної перевірки знань

школярів.

 

Протягом року 

Голова методичного

об’єднання

 

3.

Діагностика професійних потреб педагогів у

методичній діяльності.

 

Протягом року 

Голова методичного

об’єднання

 

4.

Організувати співпрацю між вчителями

початкових класів, вчителями іноземної мови,

та вчителями старших класів.

 

Протягом року 

Голова методичного

об’єднання

 

5.

Відвідування вчителями занять самопідготовки, виховних годин, виховних заходів.  Вирішення проблемних питань та

ситуацій, що виникають в процесі навчання і

виховання.

 

Протягом року 

Голова методичного

об’єднання

 

6.

Звіти вчителів початкових класів по роботі з

самоосвіти. 

 

Червень

2019

Всі члени МО

 

з/п

Прізвище, імя,

по батькові вчителя

Проблеми над якими працюють вчителі

 

Види роботи над

реалізацією

проблеми

Ткач Ірина Євгенівна

 

Інтерактивні технології у роботі з учнями початкових класів.

Уроки,позакласні

заходи, екскурсії

2

Осадчук Ольга Іванівна

Проблема реалізації компетентнісного підходу в процесі навчання та виховання школярів.

Уроки, позакласні заходи

3

Рибойчук Наталія Зіновіївна

Диференційоване навчання - проблеми і переваги

Уроки, позакласні заходи

4.

СигільГ. Й.

Розвиток творчих здібностей молодших школярів в процесі навчання.

Уроки, позакласні заходи

          

П/п

Прізвище, ім’я,

по батькові .

 

Тема

Вид

узагальнення

 

1

Ткач І.Є

Словникова  робота  як  засіб  формування комунікативного  мовлення  молодших  школярів.

Робота з обдарованими дітьми.

Система вправ

 

2

Ткач І.Є.

Використання  інтерактивних  методів  на  уроках природничого характеру у початкових класах.

 

Добірка  вправ,

урок

 

3

Рибойчук Н.З.

Ігрові  форми  роботи  на  уроках  математики  для

розвитку  пізнавальних  процесів  молодших

школярів.

 

Доповідь, 

добірка ігор.

 

4

Осадчук О.І.

Нестандартні уроки читання в початковій школі. 

 

Уроки, доповідь

5

Рибойчук Н.З.

Роль усної народної творчості у розвитку молодших школярів.  Проблемно-пізнавальні  завдання  на

уроках української мови.

Добірка  завдань,

реферат

 

6

Рибойчук Н.З.

Формування  творчої  особистості  молодших школярів  шляхом  застосування  інноваційних

технологій.

 

Уроки,  реферат,

добірка вправ

 

7

Ткач І.Є.

Розвиток  творчої  діяльності  учнів  засобами впровадження  інноваційних  технологій  в  системі креативної освіти.

 

Методичний

посібник

 

8

Осадчук О.І.

Розвиток  творчих  здібностей  учнів  шляхом впровадження  інтерактивних  технологій. Формування творчої особистості вчителя.

 

Папка з роздатковими матеріалами

9.

ТкачІ.Є.

Співпраця  в  навчанні  на  уроках  природознавства.

Використання  цікавого  матеріалу  на  уроках

природознавства.

 

Уроки,  добірка

цікавого матеріалу

з природознавства

10.

Сигіль Г.Й.

Здоров’я зберігаючі  технології    на  уроках і нформатики у початкових классах.

 

 

Доповідь,

методичні

рекомендації

 

  

 Заходи з моніторингу навчальної діяльності молодших школярів

 Контроль за якістю навчальних досягнень

Здійснювати тематичний контроль за:

Ø технікою читання в 2-4 класах;

Ø дотриманням єдиних вимог до усного і писемного мовлення;

Ø проходженням програми;

Ø проведенням підсумкових контрольних робіт з української мови, математики, Я і Україна, читання;

Ø перевіркою техніки читання в 2-4 класах.

   

         План роботи з молодим і новим вчителем.

“Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи та учнів, він

досконалий вчитель”

 

п/п

                   

                      Зміст роботи

Термін

Виконання

Примітка

1.

Індивідуальні консультації

Протягом року

 

2.

Складання індивідуальних планів стажування.

Вересень – жовтень

 

3.

Робота школи молодого вчителя:

-зміст планування самоосвіти;

-вивчення змісту пояснювальних записок;

-ознайомлення з нормативними документами про освіту та посадовими інструкціями;

-вивчення актів внутришкільного користування;

-робота зі шкільною документацією (календарно-тематичне планування, поурочне планування, визначення тематичних атестацій).

Вересень – січень

 

4.

Ділові папери вчителя.

Протягом року

 

5.

Предметне комп’ютерне тестування.

Програма Кваліфікація

 

Травень

 

6.

Консультації практичних психологів:

- психологічний практикум Як уникнути конфліктів.

Протягом року

 

7.

Відвідування вчителем наставником уроків молодого спеціаліста.

Протягом року

 

8.

Відвідування молодим вчителем уроків досвідчених вчителів з проблем впровадження в педагогічній практиці особистісно-орієнтованих технологій навчання.

Протягом року

 

10.

Діагностування Самоаналіз утруднень молодих

вчителів при організації методичної роботи.

Жовтень

 

11.

Підготовка методичних рекомендацій.

 

Протягом року

 

12.

Участь в шкільному тижні молодого спеціаліста Ініціатива і творчість молодих,

-         огляд методичної виставки Мої педагогічні уподобання;

-         проведення відкритих уроків, позакласних заходів.

-          

Квітень, травень

 

13.

Персональний контроль.

 Відвідування уроків, позакласних заходів.

 

Протягом року

 

14.

Аналіз і самоаналіз у професійній діяльності вчителя.

З

 

Травень

 

15.

Оформлення матеріалів про стажування молодих спеціалістів.

 

Травень

 

16.

Проведення анкетування

Проблеми, запити, побажання.

 

Протягом року

 

17.

Засідання школи молодого спеціаліста

Школа становлення.

Як стати досконалим вчителем:

I. Особливості організації стажування в процесі професійного становлення молодого вчителя (семінар-практикум).

 

II. Шкільний урок: досвід та проблеми (ділова гра).

 

III. Психолого-педагогічні умови для організації особистості орієнтованого навчання (лекція).

 

IV. Професійна етика в діяльності молодого вчителя (практикум).

 

V. Практичні поради молодому вчителю (бесіда з батьками важких учнів).

 

VI. Самовизначення і самооцінка рівня організації праці молодого спеціаліста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вересень

 

 

 

 

 

Листопад

 

 

 

Січень

 

 

 

 

 

 

Січень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                

 

   Протокол №____

засідання методичного об'єднання вчителів

початкових класів

від__________________________

Присутні:______ осіб

Відсутні:______ осіб

Голова:___________________________________________

Секретар:___________________________________ _____

 

Порядок денний

1._______________________________________________________________________________

2._______________________________________________________________________________

3._______________________________________________________________________________

4._______________________________________________________________________________

5._______________________________________________________________________________

По першому питанню слухали:_____________________________________________________

Виступили:______________________________________________________________________

Постановили:_____________________________________________________________________

 

По другому питанню слухали_____________________________________________________

Слухали: _______________________________________________________________________

Виступили:_____________________________________________________________________

Постановили:____________________________________________________________________

 

По третьому питанню слухали____________________________________________________

Слухали: _______________________________________________________________________

Виступили:_____________________________________________________________________

Постановили:____________________________________________________________________

 

По четвертому питанню слухали_______________________________________________

Слухали: ____________________________________________________________________

Виступили:__________________________________________________________________

Постановили:_________________________________________________________________

 

По п’ятому  питанню слухали_________________________________________________

Слухали: ____________________________________________________________________

Виступили:_______________________________________ ___________________________

Постановили:_________________________________________________________________

 

 

Рішення МО: ______________________________________

 

Голова МО: __________________________

Секретар:___________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОВЕДЕНОГО ЗАХОДУ

Форма проведеного заходу________________________

Тема проведеного заходу__________________________

Дата проведеного заходу__________________________

 

№ з/п

Питання

Так

Ні

1

Чи вважаєте цю тему актуальною?

 

 

2

На якому рівні була розкрита тема:

•    повністю

•    частково

•    не розкрита

 

 

3

Чи цікавить Вас ця тема?

 

 

4

Чи є необхідність продовжувати висвітлювати цю тему?

 

 

5

Ваші пропозиції до подальшої роботи                              

 

 

ДІАГНОСТИКА ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОВЕДЕНОГО ЗАХОДУ

Форма проведеного заходу________________________

Тема проведеного заходу__________________________

Дата проведеного заходу__________________________

 

№ з/п

Питання

Так

Ні

1

Чи вважаєте цю тему актуальною?

 

 

2

На якому рівні була розкрита тема:

•    повністю

•    частково

•    не розкрита

 

 

3

Чи цікавить Вас ця тема?

 

 

4

Чи є необхідність продовжувати висвітлювати цю тему?

 

 

5

Ваші пропозиції до подальшої роботи                              

 

 

ДІАГНОСТИКА ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОВЕДЕНОГО ЗАХОДУ

Форма проведеного заходу________________________

Тема проведеного заходу__________________________

Дата проведеного заходу__________________________

 

№ з/п

Питання

Так

Ні

1

Чи вважаєте цю тему актуальною?

 

 

2

На якому рівні була розкрита тема:

•    повністю

•    частково

•    не розкрита

 

 

3

Чи цікавить Вас ця тема?

 

 

4

Чи є необхідність продовжувати висвітлювати цю тему?

 

 

5

Ваші пропозиції до подальшої роботи                              

 

 

 

 

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар